Beker van BelgiŽ : 2020-2021


 Uitslagen en kalender : Beker van BelgiŽ

 Voorronde Groep 1 - zaterdag 15 aug'20

  Datum 2020   Uitslag Straf -
schoppen
1 15-08 16:00  JAGO ST.-A'BERG A  SK EREMBODEGEM
-
  -  
1 15-08 16:00  J.S. WEZ-GUIGNIES A  VK.VELDKANTEVA'S A
-
  -  
1 15-08 16:00  R. EXC. BIEVENE A  K. EENDR. WERVIK A
-
  -  
1 15-08 16:00  R.L.C. MESVINOIS A  HOOGSTRATEN VV A
-
  -  
1 15-08 16:00  CS PAYS VERT OSTICHES-ATH A  A.S. MORLANWELZ A
-
  -  
1 15-08 16:00  LEEUW BRUCOM A  K. RAC. EMBLEM
-
  -  
1 15-08 16:00  R. SOIGNIES SPORTS A  KSV KORTRIJK A
-
  -  
1 15-08 16:00  FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER A  RCS.BRAINOIS A
-
  -  
1 15-08 16:00  FC DIEPENBEEK A  AS MONTIGNY A
-
  -  
1 15-08 16:00  RFC GRAND-LEEZ A  R.D.C. DE COINTE LI»GE A
-
  -  
1 15-08 16:00  FC.WALHAIN A  K.ST. ELEN A
-
  -  
1 15-08 16:00  ENT.JEUN .FL…RON A  RFC UN. LA CALAMINE
-
  -  
1 15-08 16:00  US BEAURAING 61 A  FC LIGNY A
-
  -  
1 15-08 16:00  R. SPA FC. A  SP. HASSELT A
-
  -  
1 15-08 16:00  SLW MAASEIK A  E. LOUWEL A
-
  -  
1 15-08 16:00  RUW CINEY A  MEIX-DT-VIRTON A
-
  -  
1 15-08 16:00  RAS.JODOIGNE A  R.ESP. MINEROIS A
-
  -  
1 15-08 16:00  F. ACADEMIE ENGIS  US AUVELAIS A
-
  -  

 Uitslagen en kalender : Beker van BelgiŽ
 Voorronde Groep 2 - zaterdag 22 aug'20
 

Datum 2020

  Uitslag Straf -
schoppen
2 22-08 16:00  E.S.FC. DU GEER A  RUS PONDROME A
-
  -  
2 22-08 16:00  SALM A  VV.KESTER-GOOIK A
-
  -  
2 22-08 16:00  KFC.HERENT A  K.OL.WIJGMAAL A
-
  -  
2 22-08 16:00  LOENHOUT SK A  ES COUVIN-MARIEMB FRAIRE A
-
  -  
2 22-08 16:00  OHR.HULDENBERG A  BX.BRUSSELS A
-
  -  
2 22-08 16:00  BOKRIJK SPORT A  E.S. MOMINOISE A
-
  -  
2 22-08 16:00  FC.MOORSEL A  C.S. ENTIT… MANAGEOISE A
-
  -  
2 22-08 16:00  FC. ENTIT… WASSEIGES  RCS.NIVELLOIS A
-
  -  
2 22-08 16:00  VC HERZELE-RESSEGEM A  PETITVOIR A
-
  -  
2 22-08 16:00  U.E. ESTINNOISE  WSAC FLEURUS A
-
  -  
2 22-08 16:00  CS.MONT-ST-GUIBERT A  U.C.E. DE LI»GE
-
  -  
2 22-08 16:00  FC.PERK A  SERAING ATHL R.FC. A
-
  -  
2 22-08 16:00  RAS HOUYET A  K. BERCHEM SP. 2004 A
-
  -  
2 22-08 16:00  LONGLIER  ZEPPEREN-BRUSTEM A
-
  -  

Beker van BelgiŽ - Nationale afdelingen :
A.S. Morlanwelz A
A.S.E. De Chastre B
A.S.E. De Chastre A
As Montigny A
Ass. Sp. Club Havinnes A
 Bx Brussels A  C.S. Entite Manageoise A
 C.S. Mont-St-Guibert A
 Club Brugge K.V. B
 Cs Pays Vert Ostiches-Ath A
 D.V.C. Eva'S Tienen A
 Dames V.K. Egem A
E.S. Mominoise A
E.S. Petitvoir-Tournay A
E.S.F.C. Du Geer A
Eendracht Mazenzele Opwijk A
Entente Jeunesse Fleron A
Erpion-Lacs De L'Eau D'Heure A
Es Couvin-Mariembourg Fraire A
 F. Westhoek Diksmuide Merkem A
 F.C. Alken
 F.C. Bosdam Beveren A
 F.C. Diepenbeek A
 F.C. Entite Wasseiges
 F.C. Femina White Star Woluwe B
 F.C. Ligny A
 F.C. Moorsel
 F.C. Perk
 F.C. Suryoyes Bruxellois
 Fc Irlande Auderghem A
 Fc Mu Izegem-Ingelmunster A
 Fc Sainte-Odile Elouges
 Fc Walhain A
 Football Academie D'Engis
 Hoogstraten V.V. A  J.S. Wez-Guignies A
 Jago Sint-Amandsberg A
K. Berchem Sport 2004 A
K. Bokrijk Sport A
K. Eendr. Louwel A
K. Eendracht Wervik A
K. Hoger Op Wolvertem Merchtem A
K. Kontich F.C. A
K. Massenhoven V.C. A
K. Olsa Brakel A
K. Olympia S.C. Wijgmaal A
K. Racing Emblem
K. St. Elen A
K. Voetbalvereniging Kester-Gooik
K. Wuustwezel F.C. A
K.A.A. Gent C
K.A.A. Gent B
K.F.C. Herent
K.R.C. Genk B
K.S.K. Heist A
K.S.K. Voorwaarts Zwevezele
K.S.V. Bredene A
K.S.V. Kortrijk A
K.V.C. Westerlo
K.V.K. Avelgem A
K.V.K. Svelta Melsele A
K.V.V. Vosselaar A
K.V.V. Zepperen-Brustem A
 Loenhout S.K. A  O.H.R. Huldenberg
 Olympic Charleroi C.F. A
 Oud-Heverlee Leuven B
 R. Aubel F.C.
 R. Aywaille F.C. A
 R. Daring Club De Cointe-Liege A
 R. Dinant F.C. A
 R. Espoir Minerois A
 R. Exc. Bievene A
 R. Gosselies Sports A
 R. Leopold Club Mesvinois A
 R. Soignies Sports A
 R. Spa F.C. A
 R. Standard De Liege C
 R. Standard De Liege B
 R. Wallonia Club Sibret A
 R.A.S. Houyet A
 R.A.S. Jodoigne A
 R.A.S. Saintoise
 R.C.S. Brainois A
 R.C.S. De La Salm A
 R.C.S. Nivellois A
 R.F.C. De Liege A
 R.F.C. Grand-Leez A
 R.O.C. Meix Dt-Virton A
 R.R.C. Longlier
 R.S.C. Anderlecht B
 R.U. Wallonne Ciney A
 R.U.S. Loyers A
 R.U.S. Pondrome A
 Rfc Un. La Calamine
S.C. Eendracht Aalst B
S.K. Erembodegem
S.K. Leeuw A
S.V. Sottegem A
S.V. Zulte-Waregem B
     

Beker van BelgiŽ - Provinciale afdelingen :
K. BERCHEM SPORT 2004
R. SPA F.C.
R. GOSSELIES SPORTS
R.C.S. BRAINOIS
R.A.S. JODOIGNE
 ES COUVIN-MARIEMBOURG FRAIRE
 
R. LEOPOLD CLUB MESVINOIS
 
R.U. WALLONNE CINEY
 
RFC UN. LA CALAMINE
 
R.C.S. DE LA SALM
 U.S. AUVELAIS
 
FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER
 
K. OLYMPIA S.C. WIJGMAAL
 
R. DINANT F.C.
 
R. SOIGNIES SPORTS
 K.V.K. AVELGEM
 
HOOGSTRATEN V.V.
 
R. AUBEL F.C.
 
K.F.C. HERENT
 
R.R.C. LONGLIER
R.O.C. MEIX DT-VIRTON
R. EXC. BIEVENE
SP. HASSELT
K. EENDRACHT WERVIK
A.S. MORLANWELZ
 UNION ENTITE ESTINNOISE
 
E.S. MOMINOISE
 
S.K. EREMBODEGEM
 
LOENHOUT S.K.
 
K.S.V. KORTRIJK
 K. BOKRIJK SPORT
 
F.C. DIEPENBEEK
 
K. RACING EMBLEM
 
U.S. BEAURAING 61
 
R.A.S. HOUYET
 F.C. PERK
 
R.U.S. PONDROME
 
R.C.S. NIVELLOIS
 
F.C. LIGNY
 
K. VOETBALVERENIGING KESTER-GOOIK
K. ST. ELEN
R.F.C. GRAND-LEEZ
R.A.S. SAINTOISE
R. ESPOIR MINEROIS
SERAING ATHLETIQUE R.F.C.
 C.S. MONT-ST-GUIBERT
 
O.H.R. HULDENBERG
 
SLW MAASEIK
 
K. EENDR. LOUWEL
 
ERPION-LACS DE L'EAU D'HEURE
 E.S.F.C. DU GEER
 
E.S. PETITVOIR-TOURNAY
 
F.C. MOORSEL
 
J.S. WEZ-GUIGNIES
 
V.K. VELDKANTEVA'S
 K.V.V. ZEPPEREN-BRUSTEM
 
U.C.E. DE LIEGE
 
C.S. ENTITE MANAGEOISE
 
WSAC FLEURUS
 
V.C. HERZELE-RESSEGEM
BX BRUSSELS
CS PAYS VERT OSTICHES-ATH
S.K. LEEUW
R. DARING CLUB DE COINTE-LIEGE
F.C. ENTITE WASSEIGES
 STADE DISONAIS
 
F.C. SURYOYES BRUXELLOIS
 
SNA KEIBERG
 
JAGO SINT-AMANDSBERG
 
AS MONTIGNY
 FOOTBALL ACADEMIE D'ENGIS
 
ENTENTE JEUNESSE FLERON
 
FC SAINTE-ODILE ELOUGES
 
FC WALHAIN
 
De loting zal doorgaan op 25 juni 2020.

 hit counter html