Beker van België


1ste voorronde : jul'18
1 01.08 20:15  K.FC.Merelbeke  FC.Bosdam Beveren 6-0    
2 28.07 16:00  R.FC.Wiersien  R.Gosselies Sports 1/4    
3 28.07 16:00  Ass.Sp.Club Havinnes  Eendr. Mazenzele Opwijk 0-1    
4 28.07 16:00  K.FC.Ranst  K.FC.Rapide Wezemaal 0-4    
5 28.07 16:00  Rac Ans Montegnee F.C.  Stade Disonais 6/1    
6 28.07 16:00  ES.FC. Du Geer  CS.Bellevaux-Ligneuville 5-0   F1
7 28.07 16:00  Football Academie d'Engis  R.RC.Longlier 0-6    
2de voorronde : aug'18
8 04.08 16:00  R.Stade Brainois  R.Gosselies Sports 0-5   F1
9 04.08 16:00  K.FC.Rapide Wezemaal  FC.Ellezellois 25-0    
10 04.08 16:00  SK.Leeuw  K.FC.Merelbeke 4-0    
11 04.08 16:00  Eendr. Mazenzele Opwijk  K.SV.Bredene 5/2    
12 04.08 16:00  K.FC.Herent  R.US.Herseautoise 5-0   F1
13 04.08 16:00  R.Exc.Bievene  R.Olympic Club de Charleroi 2/6    
14 04.08 16:00  U.Basse Sambre Auvelais  K.VV.Vosselaar 0-17    
15 04.08 16:00  K.St.SV.Denderleeuw  R.Goutroux Sports 0-5   F1
16 04.08 16:00  Entente Sp.Meix-Le-Tige  Seraing Athletique R.FC. 10/2    
17 04.08 16:00  Espoirs Feminins Aisne  R.U.S.Loyers 2/4    
18 05.08 16:00  U.S Grace-Hollogne  U.C.E. De Liège 7/2    
19 04.08 16:00  La R.Entente Wartet FC.  R.RC.Stockay-Warfusée 4/3    
20 04.08 16:00  R.Dar.Cl. de Cointe-Liège  RCS.Bossièrois 0-17    
21 11.08 16:00  F.C. Trois-Frontieres  Rac Ans Montegnee F.C. 1/3    
22 04.08 14:00  ES.FC. Du Geer  Eendr.Louwel 0-13    
23 04.08 16:00  R.RC.Longlier  R.Aubel FC. 6-0    
1ste ronde : aug'18
24 11.08 16:00  RCS.Bossièrois  R.Gosselies Sports 3/2    
25 11.08 16:00  Eendr. Mazenzele Opwijk  K.FC.Rapide Wezemaal 0-5    
26 11.08 16:00  R.Goutroux Sports  La R.Entente Wartet FC. 0-5    
27 11.08 16:00  Eendr.Louwel  R.Olympic Club de Charleroi 16/2    
28 11.08 16:00  R.RC.Longlier  K.FC.Herent 5-0   F1
29 15.08 16:00  Rac Ans Montegnee F.C.  R.U.S.Loyers 1/7    
30 11.08 16:00  Entente Sp.Meix-Le-Tige  K.VV.Vosselaar 1/14    
31 15.08 18:00  U.S Grace-Hollogne  SK.Leeuw 2/3    
2de ronde : aug'18
32 18.08 16:00  Yellow-Red KV.Mechelen  K.FC.Rapide Wezemaal 5-0    
33 18.08 16:00  SK.Leeuw  Oud-Heverlee Leuven B 1/9    
34 18.08 16:00  Voetbalclub Moldavo B  R.RC.Longlier 14-0    
35 18.08 19:00  RCS.Bossièrois  K.S.O.C.Maria-ter-Heide 1/6    
36 18.08 16:00  Eendr.Louwel  R.FC.de Liège 8/1    
37 18.08 16:00  R.U.S.Loyers  K.Wuustwezel FC. 0-5    
38 18.08 16:00  K.VV.Vosselaar  FC.Fémina La Louvière 6/6 (6-5)  
39 18.08 16:00  La R.Entente Wartet FC.  SC.Eendracht Aalst B 1/7    
40 18.08 16:30  U.St-Ghisl.Tertre-Hautr. B  K.AA.Gent C 2/3    
41 18.08 16:00  Dames VK.Egem  ASE.De Chastre 4/4 (4-2)  
42 18.08 16:00  R.ES.Couvin-Mariembourg  K.Olsa Brakel 2/12    
43 18.08 14:00  Loenhout SK.  GFA.Sinaai 5/1    
44 18.08 16:00  K.SK.Voorw.Zwevezele  SV.Zulte Waregem B 4/1    
45 18.08 16:00  Club Brugge KV. B  Fc Irlande Auderghem 9-0    
46 18.08 18:00  R.SC.Anderlecht B  SV.Sottegem 2-0    
47 18.08 16:00  Wallonia Club Sibret  K.DC.Ruddervoorde 5-0   F1
48 18.08 16:00  K.Bokrijk Sport  R.Standard de Liège C 0-5   F1
3de ronde : sept'18
50 08.09 15:00  SC.Eendracht Aalst B  Club Brugge KV. A      
51 08.09 15:00  K.Kontich FC.  K.Olsa Brakel      
52 08.09 15:00  SV.Zulte Waregem A  D.V.C.Eva's Tienen      
53 08.09 15:00  K.Massenhoven VC.  R.SC.Anderlecht B      
54 08.09 15:00  FC.Fémina W.S. Woluwe  K.VV.Vosselaar      
55 08.09 15:00  R.Standard de Liège B  Club Brugge KV. B      
56 08.09 15:00  K.VK.Svelta Melsele  Eendr.Louwel      
57 08.09 15:00  Voetbalclub Moldavo B  Famkes WDM      
58 08.09 15:00  U.St-Ghisl.Tertre-Hautr. A  K.AA.Gent C      
59 08.09 15:00  Wallonia Club Sibret  SC.Eendracht Aalst A      
60 08.09 15:00  R.Standard de Liège C  K.AA.Gent B      
61 08.09 15:00  K.RC.Genk B  Loenhout SK.      
62 08.09 15:00  K.Wuustwezel FC.  Voetbalclub Moldavo A      
63 08.09 15:00  Yellow-Red KV.Mechelen  Tongeren DV.      
64 08.09 15:00  Oud-Heverlee Leuven B  K.SK.Voorw.Zwevezele      
65 08.09 15:00  K.S.O.C.Maria-ter-Heide  Dames VK.Egem      
4de ronde : okt'18
66 13.10 15:00 63 51      
67 13.10 15:00 65 64      
68 13.10 15:00 61 57      
69 13.10 15:00 55 53      
70 13.10 15:00 60 50      
71 13.10 15:00 56 58      
72 13.10 15:00 54 52      
73 13.10 15:00 62 59      

BEKER VAN BELGIE 2018 - 2019 - VROUWENPLOEGEN


De "Beker van België" wordt gespeeld door de vrouwenploegen uit de nationale competitie en de provinciale ploegen die zich hiervoor inschrijven. 
Dit is (o.v.) de volledige chronologie van het Bekerschema 2018-2019 : 
- Voorronde 1: zaterdag 28 juli 2018.
- Voorronde 2: zaterdag 4 augustus 2018
- Speeldag 1: zaterdag 11 augustus 2018
- Speeldag 2: zaterdag 18 augustus 2018
- Speeldag 3: zaterdag 8 september 2018
- Speeldag 4: zaterdag 13 oktober 2018
- Achtste finales: dinsdag 1 november 2018
- Kwartfinales: zaterdag 26 januari 2019
- Halve finales: zaterdag 13 april 2019
- De Finale: zaterdag 25 mei 2019

De Beker van België Vrouwen wordt volledig gespeeld met rechtstreekse uitschakeling.

Bij een gelijke stand na 90 minuten volgen er strafschoppen. 
Vanaf de achtste finales (waarbij ook de ploegen uit de Super League in actie komen) tot en met de finale.

Wanneer een wedstrijd onbeslist eindigt volgen er verlengingen en eventueel strafschoppen. 


DE BEKER VAN BELGIE - VROUWEN 
EERSTE KWALICIFATIEVOORRONDE
Zaterdag 28 juli 2018


In principe is de aftrap op zaterdag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.

Bij gelijke eindstand volgen er meteen strafschoppen.


DE BEKER VAN BELGIE - VROUWEN
TWEEDE KWALICIFATIEVOORRONDE
Zaterdag 4 augustus 2018

 

De 7 winnaars van de wedstrijden in de eerste kwalificatie-voorronde komen uit in de tweede kwalificatie-voorronde. 

In principe is de aftrap op zaterdag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.

Bij gelijke eindstand volgen er meteen strafschoppen.


DE BEKER VAN BELGIE - VROUWEN - 1e RONDE
Zaterdag 11 augustus 2018

 

In deze 1e ronde spelen de 16 winnaars van de tweede kwalificatie-voorronde.

In principe is de aftrap op zaterdag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.

Bij gelijke eindstand volgen er meteen strafschoppen.


DE BEKER VAN BELGIE - VROUWEN - 2e RONDE
Zaterdag 18 augustus 2018

 

In deze 2e ronde spelen de 8 winnaars van de 1e ronde plus de 28 ploegen uit 2e Nationale.

In principe is de aftrap op zaterdag om 16 uur, maar zowel dag als beginuur kunnen afwijken.

Bij gelijke eindstand volgen er meteen strafschoppen.


DE BEKER VAN BELGIE - VROUWEN - 3e RONDE
Zaterdag 8 september 2018

 

In deze 3e ronde spelen de 18 winnaars van de 2e ronde plus de 14 ploegen uit 1e Nationale.

Ploegen uit de provincie Antwerpen


DE BEKER VAN BELGIE - VROUWEN - 4e RONDE
Zaterdag 13 oktober 2018

 

In deze 4e ronde spelen de 16 winnaars van de 3e ronde.


DATA -> gepubliceerde gegevens en klassementen : KBVB