Eerstvolgende wedstrijden - 1ste elftal . .

     
wedstrijd
Tienen
Merchtem
 
ZA 15/12 14:00 VROUWEN DIV.II NAT.AFD.B D.V.C.EVA'S TIENEN A(09527) -
KHO WOLVERTEM MERCHTEM A(03155)

 

CMP. SPORTVELDEN A. HUON - TERR.1
BEGIJNENSTRAAT Z/N
3300 TIENEN(2543)
016/81.87.80
REF:COCKX KURT(2)

 

wedstrijd
La Louviére
Tienen
 
ZA 08/12 15:00 VROUWEN DIV.II NAT.AFD.B FC.FÉMINA LA LOUVIÈRE A(09390) -
D.V.C.EVA'S TIENEN A(09527)

 

STADE R. DIENNE - TERR.1
RUE DE LA HESTRE, 79
7100 HAINE-ST-PIERRE(3333)
064/28.42.42
REF:PSC

 

wedstrijd
Tienen
Bokrijk
 
ZA 01/12 14:00 VROUWEN DIV.II NAT.AFD.B D.V.C.EVA'S TIENEN A(09527) -
K.BOKRIJK SPORT A(04529)

 

CMP. SPORTVELDEN A. HUON - TERR.1
BEGIJNENSTRAAT Z/N
3300 TIENEN(2543)
016/81.87.80
REF:BROUWERS JULIAN(4)

 

vriendschappelijke
wedstrijd
Tielt Winge
Tienen
 
WO 28/11 20:00 VROUWEN ORG: TIELT-WINGE 3000(05337)
TIELT-WINGE 3000(05337) -
DVC.EVA'S TIENEN (09527)

vriendschappelijke
wedstrijd

CMP: TIENSESTEENWEG - TERR.1
TIENSESTEENWEG 11
3390 ST-JORIS-WINGE(2343)
0475/545.664
REF:NOG AAN TE DUIDEN

 

wedstrijd
Anderlecht
Tienen
 
ZA 24/11 14:30 VROUWEN DIV.II NAT.AFD.B R.SC.ANDERLECHT B(00035) -
D.V.C.EVA'S TIENEN A(09527)

 

CMP: CNF-NVC - TERR.3(SYNTH)
RUE DE BRUXELLES 486
1480 TUBIZE(2833)
02/529.40.60
REF:VAN DER VENNET MICHEL(4)

 

vriendschappelijke
wedstrijd
Tienen
Tongeren
 
DO 15/11 20:00 VROUWEN ORG: DVC.EVA'S TIENEN(09527)
DVC.EVA'S TIENEN(09527) -
TONGEREN DV (09321)

vriendschappelijke
wedstrijd

CMP. SPORTVELDEN A. HUON - TERR.1
BEGIJNENSTRAAT Z/N
3300 TIENEN(2543)
016/81.87.80
REF:NOG AAN TE DUIDEN

 

wedstrijd
Tienen
Mechelen
 
ZA 10/11 14:00 VROUWEN DIV.II NAT.AFD.B D.V.C.EVA'S TIENEN A(09527) -
YELLOW-RED KV.MECHELEN A(00025)

 

CMP. SPORTVELDEN A. HUON - TERR.1
BEGIJNENSTRAAT Z/N
3300 TIENEN(2543)
016/81.87.80
REF:VANDERMEULEN THIERRY(2)

 

wedstrijd
Liége
Tienen
 
ZA 03/11 14:30 VROUWEN DIV.II NAT.AFD.B R.FC.DE LIÈGE A(00004) -
D.V.C.EVA'S TIENEN A(09527)

 

CMP: RUE DE LA TONNE - TERR.1(SYNTH)
RUE DE LA TONNE, 80
4430 ANS(2952)
REF:PSC

 

wedstrijd
Tienen
Auderghem
 
ZA 27/10 14:00 VROUWEN DIV.II NAT.AFD.B D.V.C.EVA'S TIENEN A(09527) -
FC IRLANDE AUDERGHEM A(09640)

 

CMP. SPORTVELDEN A. HUON - TERR.1
BEGIJNENSTRAAT Z/N
3300 TIENEN(2543)
016/81.87.80
REF:ROBERT JEROEN(5)

 

wedstrijd
Tienen
Moldavo
 
ZA 20/10 14:00 VROUWEN DIV.II NAT.AFD.B D.V.C.EVA'S TIENEN A(09527) -
VOETBALCLUB MOLDAVO B(09423)

 

CMP. SPORTVELDEN A. HUON - TERR.1
BEGIJNENSTRAAT Z/N
3300 TIENEN(2543)
016/81.87.80
REF:DE HERTOGH DIRK(5)

 

wedstrijd
Tienen
Standard
 
DO 11/10 20:00 VROUWEN ORG: DVC.EVA'S TIENEN(09527)
DVC.EVA'S TIENEN(09527) -
STANDARD DE LIÈGE (00016)

vriendschappelijke
wedstrijd

CMP. SPORTVELDEN A. HUON - TERR.1
BEGIJNENSTRAAT Z/N
3300 TIENEN(2543)
016/81.87.80
REF:JEANPIERRE LUC(2)

 

wedstrijd
Standard
Tienen
 
ZA 06/10 16:30 VROUWEN DIV.II NAT.AFD.B R.STANDARD DE LIÈGE(00016) -
D.V.C.EVA'S TIENEN A(09527)
  ACADÉMIE ROBERT LOUIS DREYFUS - TERR.3(SYNTH)
ALLÉE DU BOL D'AIR, 11
4031 ANGLEUR(3053)
04/385.94.00
REF:PSC

 

wedstrijd
Tienen
OH Leuven
 
ZA 29/09 14:00 VROUWEN DIV.II NAT.AFD.B D.V.C.EVA'S TIENEN A(09527) -
OUD-HEVERLEE LEUVEN B(00018)
  CMP. SPORTVELDEN A. HUON - TERR.1
BEGIJNENSTRAAT Z/N
3300 TIENEN(2543)
016/81.87.80
REF:BROUWERS JULIAN(4)

 

wedstrijd
Tienen
Woluwe
 
DO 20/09 20:00 VROUWEN DIV.II NAT.AFD.B ORG: DVC.EVA'S TIENEN(09527)
DVC.EVA'S TIENEN(09527) -
FÉM.W.S.WOLUWE (09358)
  CMP. SPORTVELDEN A. HUON - TERR.1
BEGIJNENSTRAAT Z/N
3300 TIENEN(2543)
016/81.87.80
REF:VAN HOFWEGEN BERNARDUS(3)

 

wedstrijd
Sibret
Tienen
 
ZA 15/09 15:00 VROUWEN DIV.II NAT.AFD.B WALLONIA CLUB SIBRET A(06723) -
D.V.C.EVA'S TIENEN A(09527)
  SIBRET - TERR.1
RUE SOUS LE BÎ
6640 SIBRET(4454)
REF:PSC

 

beker
van
België
 
ZA 08/09 15:00 BVB - DAMES SV.ZULTE WAREGEM(05381) A -
D.V.C.EVA'S TIENEN(09527)

met rechtstreekse
uitschakeling !

REGENBOOGSTADION - TERR.1
ZUIDERLAAN 17
8790 WAREGEM(2422)
056/44.00.42
REF:RABHI OUADI(3)
AR1:VANHEE ROBBE(3)
AR2:CLAEYS GEERT(3)

 

wedstrijd
Tienen
Chastre
 
ZA 01/09 14:00 VROUWEN DIV.II NAT.AFD.B D.V.C.EVA'S TIENEN A(09527) -
ASE.DE CHASTRE A(09308)
  CMP. SPORTVELDEN A. HUON - TERR.1
BEGIJNENSTRAAT Z/N
3300 TIENEN(2543)
016/81.87.80
REF:MARTENS GEOFFREY(3)

 

wedstrijd
Mariembourg
Tienen
 
ZA 25/08 17:00 VROUWEN DIV.II NAT.AFD.B R.ES.COUVIN-MARIEMBOURG A(00248) -
D.V.C.EVA'S TIENEN A(09527)
 
TERR. COUVIN - PL. DES SPORTS - TERR.1(SYNTH)
RUE DE LA FOULERIE
5660 COUVIN(4237)
0476941725
REF:DE SOUZA DAMIEN(9)

 

beker
van
België
 
DI 18/08 19:30 BVB - DAMES KHO WOLVERTEM MERCHTEM(03155) -
D.V.C.EVA'S TIENEN(09527)

met rechtstreekse
uitschakeling !

CMP: DOOREN - TERR.1(SYNTH)
JAN STALLAERTSTRAAT 10
1785 MERCHTEM(2233)
REF:BAHKANI YOUSSEF(2)
AR1:ELSOUCHT HENRI(7)
AR2:VANDERHAEGEN KRIS(5)

 


vriend -
schappelijke
wedstrijd
 
DI 14/08 20:00 DAMES ORG: VOETBALCLUB MOLDAVO(09423)
VOETBALCLUB MOLDAVO(09423) -
D.V.C.EVA'S TIENEN (09527)
 
CMP A: G. CLAESSTADION - TERR.1
ST. CAROLUSSTRAAT 19
2400 MOL(1746)
0475/80.34.05
REF:NOWICKI EDDY(3)

 

vriend -
schappelijke
wedstrijden
 
VR 27/07 20:00 DAMES B-TEAM ORG: DVC.EVA'S TIENEN(09527)
DVC.EVA'S TIENEN B TEAM(09527) -
JONG ST. TRUIDEN A TEAM (03879)
 
CMP. SPORTVELDEN A. HUON - TERR.1
BEGIJNENSTRAAT Z/N
3300 TIENEN(2543)
016/81.87.80
REF:JEANPIERRE LUC(2)
WO 01/08 19:30 DAMES A-TEAM ORG: DVC.EVA'S TIENEN(09527)
DVC.EVA'S TIENEN A TEAM(09527) -
RAS.JODOIGNE A TEAM (00199)
 
CMP. SPORTVELDEN A. HUON - TERR.1
BEGIJNENSTRAAT Z/N
3300 TIENEN(2543)
016/81.87.80
REF:COUKELBERGHS BRAM(2)
ZA 04/08 14:00 DAMES A-TEAM ORG: DVC.EVA'S TIENEN(09527)
DVC.EVA'S TIENEN A TEAM(09527) -
BOKRIJK SP. A TEAM (04529)
 
CMP. SPORTVELDEN A. HUON - TERR.1
BEGIJNENSTRAAT Z/N
3300 TIENEN(2543)
016/81.87.80
REF:VERBEELEN JOHAN(2)
WO 08/08 20:00 DAMES A-TEAM ORG: DVC.EVA'S TIENEN(09527)
DVC.EVA'S TIENEN B TEAM(09527) -
RC GENK LADIES C TEAM (08238)
 
CMP. SPORTVELDEN A. HUON - TERR.1
BEGIJNENSTRAAT Z/N
3300 TIENEN(2543)
016/81.87.80
REF:PIRA JEAN-MARIE(2)

 

eerst -
volgende
wedstrijden
 

Aankomende wedstrijden !
- wo 01/8 : Eva's Tienen - RAS Jodoigne : 19u30
- za 04/8 : Eva's Tienen - B Bokrijk sport (2de nat) : 14uur
- wo 08/8 : Eva's Tienen A  - Ladies Genk B : 19u30
- wo 08/8 : Eva's Tienen B  - Ladies Genk C : 19u30

Stage van 10 tot 13 augustus in Nederland
(ieder betaalt z'n eigen deelname)

Dinsdag 14/aug VC Moldavo - Eva's Tienen (1ste nat) 20uur

Woensdag 18 aug'18
- Eva's A - Woluwe : 16u30 (bron Woluwe)

Terrein Oorbeek
(onder voorbehoud)

Woluwe maakt tevens hun voorbereidingsprogramma bekend !
- 28/7 : Bosdam Beveren - WS Woluwe (14.30u)
- 01/8 : Gent - WS Woluwe (20u)
- 05/8 : Genk - WS Woluwe (14u)
- 11/8 : Woluwe - Wolvertem-Merchtem (16.30u)
- 18/8 : Eva's Tienen - Woluwe (16.30u)
- 22/8 : Zwevezele - Woluwe (20u)